Víkend s večerníčkem (7. – 9. listopad 2008)

posted in: Z akcí | 0

V pátek 7.11. kupa malých dětí vyrazila na vlakové nádraží, ze kterého jsme se všichni společně vydali do Strání. Vstříc novým zážitkům a zažít nějaké pořádné vzrůšo.

Počkali jsme na poslední kamarády a už nezbývalo nic jiného než nasednou do vlaku, zamávat rodičům a HURÁ za večerníčkem.

Na místo jsme konečně dorazili, už jsme se nemohli dočkat a cesta se nám zdála nekonečná.

Po příjezdu nás už před vraty místní fary čekal Luďa, Krysa, Tidít a Kája.

Vybalili jsme se a trochu si zadováděli.

Před večeří jsme se vydali na mši svatou. Když jsme se vrátili, už na nás čekala výborná večeře, všichni se oblizovali.

Venku už nastala tma a nám začíná večerní program, ve kterém jsme se seznámili s tématem, které nás provázelo celý víkend a to byl Večerníček. Dokonce jsme se naučili poskládat pravou večerníčkovskou čepici. Nakonec jsme se ještě podívali na jeden z večerníčků, a to na Pata a Mata. Všichni se smáli až se za břicho popadali. A už nezbývá nic jiného než jít spát.

Druhý den začal pěkně zostra a to rozcvičkou, u které jsme se pořádně zapotili. Posnídali jsme, abychom na sobotní den získali spoustu energie.

Dopolední program byl plný her a úkolů. Museli jsme třeba postavit boudu pro Maxipsa Fíka, nasbírat peníze pro Rumcajse, ale taky se ukázalo jak umíme používat naše hlavičky ve vědomostním kvízu a to nebyla žádná legrace..

Odpoledne nás čekala krátká procházka. Sice počasí nám moc nepřálo, ale náladu nám

nepokazilo. Den se už pomalu schyloval k večeru a nám nezbývalo nic jiného než se pořádně připravit na večerní program. Každá skupinka pro nás měla jednu pohádku, kterou nám divadelně ztvárnila. Nakonec jsme se podívali na film Příšerky s.r.o. a pořádně jsme se nasmáli.

Ve večerních hodinám k nám dorazila návštěva a kdo jiný než náš pan farář. Pomohl nám s večerní modlitbou a nám nezbývalo nic jiného než zalehnout do spacáku a nechat si něco pěkného zdát.

Neděle! Čeká nás odjezd. Všechno jsme sbalili, šli jsme na nedělní mši svatou a pořádně poobědvali. Zamávali jsme Strání a hurá domů za rodiči.

Denča 🙂

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments