Týden pro ministranty v Arcibiskupském kněžském semináři

posted in: Akce, Uskutečněné, _Úvodní strana | 0
Týden pro ministranty v Arcibiskupském kněžském semináři
9.–14. 7. 2012
pro ministranty od 11 let
Téma: Král David
 týden v té nejlepší společnosti bohoslovců
 maximální počet účastníků: 20
 bude přítomen P. Jiří Kupka
 cena: 740 Kč
Kontakt: Jakub Tůma, jakub.j.tuma@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.