Dívčí vybíjená schol (27. únor 2010)

posted in: Z akcí | 0

Kdo rád sportuje? To jsme se právě měli dozvědět v tento den. A kde? No přece na děkanátní vybíjené, která se konala ve Veselí na církevní škole. Od nás je to přece jen kousek, tak tam přece nemůžeme chybět.

Jako správné sportovkyně jsme po dorazení na místo činu, přepadly Bachana a daly si pořádnou vydatnou snídani. Tam s námi ještě byli i naši kluci, kteří se pro změnu chystali na floorbalový zápas. Jelikož se jich moc nesešlo, půjčili jsme jim „jednu hráčku“, Milana Hulína. Pak jsme se rozdělili a každý vyrazil za svou akcí. Abych nezapomněla, jak jistě všichni víte, pro každý sport je důležité mít to správné oblečení. To bychom ale nebyly my, abychom si nepořídily něco speciálního. První obchod byl náš a budoucí kapitánky si koupily luxusní trenýrky! Když jsme měly všechno, opravdu všechno…šly jsme na věc.

Na naše dva týmy čekaly těžké soupeřky ze sousedství. A to holky z Kněždubu. Holky daly do zápasu všechno a nakonec stejně nikdo neodešel s prázdnou. Nejlepší podívaná byla na poslední zápas Kněždubu proti Kněždubu. Já samozřejmě fandila Kněždubu. Jak jinak.

Já, Gami a Bára (s polámanou rukou) jsme fandili o sto šest. Krysenka zase pískala o závod

a všechny holky hrály naplno. Doufám, že příště (i v hojnějším počtu) se opět utkáme.

Janulík 🙂

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments