Děkanátní ples v Radějově (25. leden 2008)

posted in: Z akcí | 0

Plesová sezóna, jeden ples za druhým… Na který se vydat? V pátek 25. ledna to vyhrál děkanátní ples v Radějově. Ten jsme si přece nemohli nechat ujít!

Někteří naši animátoři ples připravovali už od odpoledne, ale my, co jsme se jeli jenom bavit, jsme spoléhali na autobus, který měl vyjet ze Vnorov v 18:45. Autobus měl sice menší zpoždění, ale naštěstí přece jen dorazil a my jsme konečně celí natěšení jeli vstříc pěknému večeru. Než jsme objeli všechny okolní obce a posbírali další účastníky, byl nejvyšší čas jít do sálu a obsadit stůl, abychom nezmeškali začátek. Monika společně s Bártem pronesli dokonce i nějaké to úvodní slovo a ples mohl začít. Bez muziky to samozřejmě nejde, polku, valčík a sem tam i nějaké to tango nebo mazurku hrála veselská dechovka Šohajé. A abychom si i zařádili, střídala je skupina mladých kluků – Lordi. Ti hráli zase písničky z trochu jiného soudku. Třeba takový Hrobař, Svařák, Mašinka…. Každý si zkrátka přišel na své.

Kolem desáté hodiny někteří z nás zkusili štěstí v tombole. Což o to, cen bylo sice dost, ale někdo hold nemá šťastnou ruku… Pár šťastlivců se ale přece jen našlo. No a protože některé ceny byly k jídlu, tak jsme toho hned využili. O půlnoci boj o tombolu vyvrcholil losováním o hlavní ceny. Foťák ani varnou konvici jsme nevyhráli, ale vrásky na čele nám to rozhodně nedělalo.

Po jedné hodině se muzikanti z dechovky sbalili. Trochu brzy, ne? Naštěstí tu byli ještě Lordi, takže zábava pokračovala dál. Ve dvě hodiny už se ale nechtělo hrát ani Lordům… Co se dá dělat. Ještě závěrečné poděkování moderátorům, pořadatelům a ostatním lidem, kteří se o tuto fajn akci zasloužili, pak společná modlitba a už je čas jít zase na autobus. Moc se nám nechtělo, ale bez muziky už to není ono… Domů jsme přijeli asi ve tři hodiny, spokojení a unavení. Ples se vydařil!

Verunka 🙂

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments