Bulharsko nezlob se, aneb dobrovolnické člověče

posted in: Články | 0

Христос воскресе!

(teď byste správně měli odpovědět: наистина воскресе, čili: Kristus vstal z mrtvých! Opravdu vstal z mrtvých! Tak se teď Bulhaři zdraví po celou dobu Velikonoční…)

Tentokrát vás čeká zážitkovější forma dopisu. Kdo by taky pořád jenom četl… A komu zážitek nestačí, můžete se podívat na několik nových fotek na naší fotogalerii: http://picasaweb.google.com/klarketka, například na fotky z křížové cesty, kterou jsme s děckama šli, na fotky z různých her, výletů i běžné činnosti.

Tedy, pro ty, co se rozhodli něco zažít: Zkuste si na vlastní kůži (či lépe řečeno na kůži vlastní figurky) projít se Starou Zagorou jakožto salesiánský dobrovolník a uvidíte, co se Vám přihodí po cestě. Možná, že se cestou pomodlíte breviář, možná, že zahučíte do hromady odpadků a co se stane nejpravděpodobněji, nejspíš potkáte nějaké děcko, které si nese sebou nějaký problém nebo překvapení. Možná budete donucení točit dětem lano, aby mohly skákat přes švihadlo, nebo si dáte vkusnou banicu. Stačí jen najít si figurky, kostku, vytisknout a slepit hru a můžete začít! Pravidla hry „Bulharsko nezlob se, aneb dobrovolnické člověče“ jsou stejná, jako u hry Člověče nezlob se, akorát Vás občas potká na cestě něco neočekávaného. Hurá do toho a můžete nám pak napsat, jak jste si hru užili (mobrucova@seznam.cz).

Vaše dobrovolky Krysa a Markéta ze Staré Zagory

 

Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments