Olympiáda

(první VFMácký tábor)

Já…………………………… slibuji, že vystoupím na olympijských hrách jako čestný soupeř, poslušen pravidel, která je řídí, za sport bez dopingu a drog, v rytířském duchu pro slávu sportu a čest našeho družstva.

Tímto slibem a zapálením slavnostního olympijského ohně jsme začali naše bojové klání.

1. deň – pátek 20. červenca 2007

Na naše společné dobrodružství sme sa vydali autobusem – trošku sme sa sice usmažili, ale do tábora sme dorazili celí a v plném počtu, strávit společných deset dní.

Dyž sme dojéli, toš sme naplnili naše hladov�� břuchy a hurá na obhlídku okolí… Toš stavili sme sa aj u vody, a to u legendární Žaby :-). Tady zavládly pravé pirátské vodní bitvy, v kerých sme sa nakonec spolčili proti velkému kápovi… Ten po dúhém odolávání podlehu přesile.

Večér začal v duchu Olympijských her. Stavili sa aj všelijací významní ludé, zúčastnili sa sportovci (šohaj�� a cérky) z pěti států cel��ho širého světa a nakonec dorazili jacísi týpci v bílých hábitoch.

Znavení sme ukončili deň večerní modlitbů… A pomáli sa odebírali na kutě. Faň 🙂

Celý deník je možné si stáhnout v PDF na konci této stránky.

        

 


Něco málo z krasobruslařského umění

         


Olympijská hymna

     

Slovo hl. vedoucího:

Ahoj olympionici 🙂

Citus, altius, fortius (Rychleji, výše, silněji). Takto zní olympijské heslo a vy jste jej zde dokazovali po celých deset dnů. Rychle jste se přizpůsobili zdejším podmínkám a bojovali s nástrahami nevšedních sportovních dní. Vysoké cíle jste si na počátku stanovili a silně bojovali o dosažení nejlepšího výsledku na těchto neobyčejných olympijských hrách. Sílu jste nedokazovali jenom při soupeření na sportovním poli, ale také jste silněji upevňovali přátelství mezi sebou.

Všem vám móóóc děkuji a doufám ��e se spolu setkáme na další super akci, či táboře. 🙂

Dokumenty k tomuto táboru:

1) Fotky

2) Závěrečný deník tábora

3) Článek na VFM